O firmie

HistoriA

PROFIL-MET - siedziba PROFIL-MET - siedziba

Spółka cywilna PROFIL-MET została założona w maju 2003 roku w Chorzowie, przy ul. Legnickiej.

Od początku działalności, naszą wiodącą specjalizacją była produkcja metalowych obróbek blacharskich i kształtowników zimnogiętych.

Dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu, firma rosła w siłę, zdobywając kolejne rynki zbytu i pozyskując nowych, stałych Klientów. Naturalnym etapem rozwoju była rozbudowa parku maszynowego, a następnie - przeniesienie działalności do Katowic w lutym 2007 roku.

Wraz z upływem lat, realizowaliśmy coraz więcej projektów, zdobywaliśmy nowe doświadczenia i stopniowo rozszerzaliśmy ofertę.

W październiku 2007 roku, właściciele firmy podjęli decyzję o przekształceniu przedsiębiorstwa w spółkę jawną. Dostrzegając dynamiczną zmianę rynku i rosnące potrzeby Klientów, postanowili także zainwestować we własną halę produkcyjną. W 2010 roku, firma PROFIL-MET wybudowała swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej przy ulicy Chorzowskiej 37, gdzie prowadzi działalność do dzisiaj.

Obecne zaplecze pozwala nam na dalszy rozwój oferty, ciągłą modernizację urządzeń oraz wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań - aby nasi Klienci mogli czerpać maksymalne korzyści z postępu technologicznego i rosnącego potencjału produkcyjnego.

Zapraszamy do współpracy.

 

Nagrody i wyróżnieniA

Nagroda - Efektywna Firma 2018
Efektywna Firma 2018 Produkcji Materiałów Budowlanych - zostaliśmy wyróżnieni w tej kategorii przez Instytut Europejskiego Biznesu za osiągnięty wynik finansowy.
Brylant Polskiej Gospodarki
Brylant Polskiej Gospodarki 2018 - zostaliśmy uhonorowani przez Instytut Europejskiego Biznesu wyróżnieniem za osiągnięcie wartości rynkowej, która przekroczyła 10 mln zł.
Mocna Firma Godna Zaufania 2017
PROFIL-MET uhonorowany tytułem Mocne Firmy Godne Zaufania 2017 w kategorii Produkcja Materiałów Budowlanych.
Gepard Biznesu 2016 – Instytut Europejskiego Biznesu przyznał nam wyróżnienie za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej.
EULER-HERMES
Złoty Płatnik 2015 - Towarzystwo Ubezpieczeń Należności EULER-HERMES przyznało nam nagrodę „Złoty Płatnik” za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2015 roku.
Gazele Biznesu 2014 – Puls Biznesu wyróżnił nas „Gazelą Biznesu”, prestiżową nagrodą, która przyznawana jest co roku najdynamiczniej rozwijającym się, małym i średnim firmom.

Szanowni Państwo,
w związku ze Świętem przypadającym w najbliższy czwartek informujemy, że również w piątek 31 maja br. nasz zakład będzie nieczynny.